• +48 22749 3436
  • Pon - Pt 9.00 - 17.00

Informacje ogólne

Kompleksowe rozwiązanie.

Systemy informatyczne datainfo zapewniają wsparcie procesów planowania i zarządzania produkcją, montażu, logistyki, kalkulacji kosztów, gospodarki materiałami, rozliczeń pracowniczych, sprzedaży... na raportowaniu danych analitycznych kończąc. 

Image

Signa to nowoczesne oprogramowanie komponentowe do realizacji niedrogich, dopasowanych i przede wszystkim kompleksowych wdrożeń.

 
Dobrze przygotowana kadra pracowników nie gwarantuje sukcesu. Bez wsparcia ich pracy odpowiednim system informatycznym nie ma szansy na realizację wielu planów i założeń.

Datainfo Signa System organizuje pracę przedsiębiorstwa na każdym etapie operacyjnym jego działalności, od pierwszego kontaktu z Klientem do wystawienia faktury i obsługi serwisowej. Oprogramowanie zaliczane jest do grupy systemów dla firm klasy CRM i ERP/MRPII. Dzięki logice komponentowej, oprogramowanie wdrażane jest w wielu wariantach konfiguracyjnych, dostosowanych do konkretnych branż i różnej skali działalności.


Datainfo Signa System


Zyskać poczucie kontroli, uniknąć błędów, wyjść przed szereg.

Wieloletnia analiza zależności między informatyką i biznesem pomogła nam w określeniu trafnych priorytetów budowy systemów zarządzania. 

  • Jeśli dopasowywanie funkcjonalne jest jednym z Twoich priorytetów, to oprogramowanie datainfo jest właśnie dla Ciebie!

W dobie ciągłego rozwoju technologii informatycznych pamiętamy, że najważniejszą zaletą oprogramowania jest przynoszenie korzyści, dlatego funkcjonalność naszego systemu koncentruje się głównie na optymalizacji procesów biznesowych. Wsparcie przedsiębiorstwa systemem Signa pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo działalności i oczywiście zmniejszy koszty - to są cele każdego naszego wdrożenia. Zarządzanie firmą to również koordynowanie realizacji wielu zadań. Koordynacja różnych czynności powinna być wsparta mechanizmem kontroli, zwłaszcza w celu dotrzymania terminów końcowej produkcji i dostawy. Czy bez odpowiedniego oprogramowania można skuteczna zrealizować powyższy cel? Będzie bardzo trudno.

Dopasować oprogramowanie do potrzeb.

Datainfo Signa System w wielu obszarach oferuje funkcjonalność wykraczającą poza klasyczną, deklarowaną w systemach podobnej klasy, a przy tym umożliwia tworzenie rozwiązań indywidualnych, dostosowanych do specyfiki i potrzeb określonej firmy. Jeśli przy okazji zastanawiasz się, czy jest możliwa realizacja wdrożeń dedykowanych za cenę systemów standardowych? Zapewniamy, że tak!

Nasze rozwiązania sprawdzą się zwłaszcza w tych firmach, w których wymagane jest dostosowanie produktu finalnego do zindywidualizowanych potrzeb Klienta, np. poprzez konfigurację lub wręcz kontrolowaną zmianę w konstrukcji produkowanych lub montowanych wyrobów. Zastosowana architektura i rozwiązania systemowe pozwolą pracować aplikacji przez długie lata bez konwersji i migracji danych - oprogramowanie jest w pełni kompatybilne z Windows 7, SQL Server 2008 R2 i Windows Server 2008 R2. 

  • Dopasowanie to również elastyczność technologiczna - system Signa może „rosnąć” wraz z rozwojem firmy.

Współpracować z zaangażowanymi ludźmi.

Po spędzeniu ponad 7 tyś. godzin pracy nad ostatnim projektem, dotyczącym konfiguracji branżowej systemu Signa dla poligrafii, musieliśmy nieco odpocząć. To „nieco” oznaczało jeden weekend, ponieważ już w poniedziałek zaczęliśmy się zastanawiać jak aplikację ulepszyć! Tacy już jesteśmy. Tworzenie systemów zarządzania jest naszą pasją. Nie stoimy w miejscu.

Nasza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie