• +48 22749 3436
  • Pon - Pt 9.00 - 17.00

Outsourcing IT

Usługi informatyczne. Outsourcing IT.

Systemy informatyczne coraz częściej mają krytyczne znaczenie dla prowadzonej działalności. Sprawne aplikacje i bezpieczna infrastruktura IT, to poza wymiernymi korzyściami, również i koszty – a w kryzysowych czasach, kto panuje nad kosztami, ten wygrywa.

Image

Decyzja o przekazaniu opieki nad infrastrukturą IT nie musi być trudna - bierzemy odpowiedzialność za jej działanie!

 

Współpraca z Datainfo w zakresie outsourcingu jest czymś więcej niż jedynie zewnętrzną opieką zasobów informatycznych - to nowoczesne zarządzanie zasobami IT i optymalna informatyka dostosowana do potrzeb prowadzonego biznesu.

Żaden przedsiębiorca nie zrezygnuje z informatyki, jednak nie zawsze trzeba wydawać dużych pieniędzy na utrzymanie własnego działu IT. Oczywiście duże firmy nie obędą się bez informatyków "na miejscu", ale już średnie i małe przedsiębiorstwa mogą rozważyć opiekę zdalną. Często wystarczy przenieść część obsługi do firmy zewnętrznej, aby znacznie zredukować koszty. Outsourcing IT w wykonaniu Datainfo, a zwłaszcza outsourcing aplikacji, pozwoli każdemu przedsiębiorcy skupić większą uwagę na podstawowej działalności biznesowej, ułatwi dostęp do nowoczesnych technologii, a zwłaszcza umożliwi szybsze dopasowanie wsparcia IT dla nowych koncepcji biznesowych - do dyspozycji mamy zespół specjalistów z różnych dziedzin informatyki.

Zalety outsourcingu IT w skrócie?

  • Redukcja kosztów obsługi bieżącej i optymalizacja kosztów inwestycyjnych.
  • Uporządkowanie współpracy na styku biznes-IT.
  • Ułatwiony dostęp do wiedzy specjalistów z różnych obszarów IT.
  • Eliminacja problemów pracowniczych, bezpieczeństwo stałej opieki bez ryzyka utraty pracownika.
  • Przejrzysty sposób rozliczenia prac, umowy SLA (ang. Service Level Agreement).
Nasza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie