• +48 22749 3436
  • Pon - Pt 9.00 - 17.00

Monitoring infrastruktury

System monitoringu infrastruktury IT.

 

Jeśli wydajność i dostępność usług serwerowych, urządzeń czy innych elementów infrastruktury sieci IT ma kluczowe znaczenie dla uzyskania zamierzonych rezultatów pracy, to na pewno warto monitorować zasoby informatyczne.

Image

Zapewniamy, że wdrożenie centralnego monitoringu kluczowych elementów infrastruktury i regułowego systemu ostrzegania znacznie podniesie bezpieczeństwo prowadzonej działalności.

 

Często nawet niewielki przestój serwera, ograniczona przepustowość łącza, czy też brak kompetentnego wsparcia informatycznego może mieć ogromny wpływ na spadek wydajności pracy, pogorszenie wizerunku przedsiębiorstwa w oczach kontrahentów, a nawet może przynieść duże straty finansowe.

Pełna kontrola.

Jednym z najważniejszych elementów świadczonych przez nas usług jest eliminacja, z możliwie dużym wyprzedzeniem czasu, potencjalnych zagrożeń oraz zapobieganie przestojom i awariom. Możliwe jest to tylko dzięki wdrożeniu scentralizowanego system monitoringu, który zapewnia łatwy wgląd we wszystkie elementy infrastruktury i  jej stan jako pojedynczego widoku monitorowania. Dane te są częściowo automatycznie analizowane, monitorowane przez operatora, porównywane z wymaganiami umowy SLA i w razie potrzeby na bieżąco raportowane.

Nasza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie