• +48 22749 3436
  • Pon - Pt 9.00 - 17.00

Logika komponentowa

Logika komponentowa.

Logika naszych rozwiązań oparta została o model komponentowy, który pozwala na budowanie systemu informatycznego poprzez „sklejanie” go z niemal gotowych, odpowiednio przygotowanych komponentów programowych.

Image

Dzięki technologii komponentowej Klienci mogą niemal dowolnie modyfikować i rozbudować wdrożony system.

 

Struktura rozwiązania pozwala w przyszłości zastąpić wybrany komponent przez jego nową wersję lub zupełnie inną funkcjonalność, bez potrzeby „rozmontowywania” całego systemu.

Model komponentowy jest niezwykle atrakcyjnym podejściem z praktycznego punktu widzenia, zwłaszcza w przedsiębiorstwach, które muszą zmieniać zakres lub rodzaj prowadzonej działalności. 

Budowa naszych systemów w oparciu o kluczowe rozwiązania firmy Microsoft dla rynku korporacyjnego (między innymi SQL Server 2008) to duża otwartość na integrację z systemami zewnętrznymi. Signa to również możliwość korzystania ze środowiska programowania i dostęp do znacznej części kodu źródłowego, który pozwala na niemal dowolną rozbudowę wdrożonego rozwiązania – administrator systemu może dodać własne, nowe komponenty i dołączyć je do standardowego menu w dowolnym miejscu programu.

Modyfikacje, kody źródłowe.

Czy korzyści z dostępu do kodu źródłowego mogą być duże? Po pierwsze, dostęp do konfiguracyjnych źródeł programu daje ogromne możliwości dostosowania rozwiązania do najbardziej specyficznych wymagań użytkowników - modyfikacja interfejsu użytkownika, funkcjonalności i rozbudowa aplikacji pod nowe obszary biznesu - to są naprawdę wymierne korzyści.

Dostęp do znacznej części kodów źródłowych systemu Signa daje organizacji duże poczucie bezpieczeństwa,  uniezależnia od dostawcy i pozwala na niemal dowolną rozbudowę systemu.

Image

Możliwość stosunkowo prostej modyfikacji procesów zachodzących w systemie pozwala na realizację zmian pożądanych z punktu wymagań rozwoju przedsiębiorstwa, pozwala na daleko idącą specjalizację prowadzonej działalności. Dzięki możliwości szerokiego dopasowania programu, przedsiębiorstwo może świadczyć unikalne usługi i tym samym poprawić swoją konkurencyjność.

Dostęp do dużej części kodów źródłowych i komponentowa struktura aplikacji sprawdza się zwłaszcza w projektach, w których dużą rolę odgrywa wierna implementacja logiki biznesowej w systemie informatycznym. I nie mówimy tu tylko o dużych przedsiębiorstwach, ponieważ większość komponentów systemu Signa z powodzeniem może zostać wdrożona nawet w niewielkich środowiskach pracy.

Nasza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej zgadzasz się na ich użycie